KAFES
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KAFES

PAYLASIM MERKEZi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bi Konu

5 posters
YazarMesaj
serkan-s-15

serkan-s-15

Yeni Bi Konu Empty
MesajKonu: Yeni Bi Konu   Yeni Bi Konu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 12:22 pm

Sayın Admin Birbirimizi Daha İyi Tanımamız İçin Sitede Bir Yer Açılsa Üyeler Oraya Resimlerini Koysa Question Question Question
wallace04

wallace04

Yeni Bi Konu Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bi Konu   Yeni Bi Konu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 10:30 pm

bence mantıklı ama herkes seviyeli arkadaşlık ederse olur ancak çünkü her telden her yaştan her cinste üyemiz war Sleep Sleep
lil_goldberg

lil_goldberg

Yeni Bi Konu Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bi Konu   Yeni Bi Konu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 10:38 pm

ben ufuk abi ye katılıyom:!:
mcdesign87

mcdesign87

Yeni Bi Konu Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bi Konu   Yeni Bi Konu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 11:02 pm

açıksası ben istemiyorum.çünkü herkes birbirinin tipiyle ister istemez dalga geçecek.açılsa bile ben koymam. Evil or Very Mad
wallace04

wallace04

Yeni Bi Konu Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bi Konu   Yeni Bi Konu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 11:13 pm

ya benim demek istediğimde o açılması ii ama işte herkes yerini bilirse we saygılı olursa hiç bişi olmaz korkma biz seni her gün görüyorz dalga geçsek suratına söyleriz başka dalga geçecekde adam olmaz korkma yinede admin'e bırakıorum en iisini o bilir
HELL_KNIGHT
Admin
HELL_KNIGHT

Yeni Bi Konu Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bi Konu   Yeni Bi Konu Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 12:43 am

beyler ben bu konuda negatif düşünüyorum..sadece bir sebep söylemem yeterli olur galiba...dünya genelinde ağ üzerindeyiz,hangi terbiyesizin nereden ne resim çalacağı,nerde kullanacağı bilinmez.o yüzden paylaşılmaması daha hoş...bilginize
https://kafes.yetkin-forum.com
serkan-s-15

serkan-s-15

Yeni Bi Konu Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bi Konu   Yeni Bi Konu Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 10:02 pm

ilginize taşekkürler

Yeni Bi Konu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bi Konu Daha